Pvc Kapı Pencere

Kusursuz profil ile çevrenin korumasına katkıda bulunur. AB'nin çevre politikası ve küresel ısınmaya karşı bir önlem olarak ; insan yaşamında kullanılan tüm ürünlerin, çevre ve insan sağlığı açısından etkileri değerlendirilerek üretim teknolojimizde kurşun bazlı stabilizanlar yerine kalyiyum, çinko bazlı stabilizanları kullanıma geçilmiştir.

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama sistemleri fonksiyonle avantajları ile mimari ve dizayn öğelerinin birbiri ile bağdaştırır. Alüminyum doğrama sistemleri ; ısı yalıtımı, güvenlik, otomasyon ve dizaynda en yüksek beklentileri karşılar. Alüminyum kapı sistemlerinin modüler tasarımı mimarları ve müteahhitlerin çeşitli pazar taleplerini karşılamaktadır. Sistemler, ticari projelerden özel evlere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Cephe Giydirme

Özel Cephe profilleri kullanılarak yüksek derece ısı yalıtımlı cephe konstrüksiyonları yapılabilmektedir. Mimari yapıya uygun her türlü özel renk uygulaması yapmak mümkündür. 4-16 mm Genişliğinde tek cam ve 16-52 mm genişliğinde çift cam takılabilmektedir. Avrupa normlarına uygun tesisler geçmiş sistem profilleri kullanılmaktadır. Bina ve fabrikalara değer katan modern bir sistemdir. Cam ve kaplama sistemleri kullanılarak tasarım yapmak mümkündür.

Cam Balkon Sistemleri

Estetik ve fonksiyonel bir balkon tasarımının en önde gelen şartı mekana uygun kapama sistemleridir. Özellikle mekanların keyif için kullnılan bölümü olan balkonlar, ortam şartlarının ihtiyaca uygun nitelik kazanmasında çok önemli bir unsurdur.

Kepenk & Panjur

Monoblok veya dıştan takma sistemi olarak iki ana grupta toplanır. Manuel redüktörlü veya motorlu çalışma sistem alternatifi vardır. Motorlu panjurlar; uzaktan kumanda veya şalter ile çalıştırılabilir. Güneş ışınlarında kontrollü istifade etmenizi sağlar. Isı kaybını önleyerek hem enerji tasarrufu sağlar hem de çevrenin korunmasına katkıda bulunur. Yabancı ve meraklı bakışlardan korur. Hırsızlığa karşı ek bir güvenlik sistemidir. Çağımızın önemli problemi olan gürültüye karşı sizlere konforlu mekan sağlar. Pencere sistemlerinizi yağmur ve kar gibi olumsuz iklim şartlarından korur. Lamellerin yüzeyi yıpranmaya, çizilmeye ve güneşten solmaya karşı dayanıklı SP-80 poliüretan bazlı özel boya tabakası ile kaplıdır.